Przejdź do treści

Chcemy zmieniać świat na lepszy wszędzie tam, gdzie potrafimy i możemy.

Poznaj nasz sposób działania

FLOWAIR od prawie 20 lat opiera swoją działalność na innowacji, doświadczeniu oraz wzornictwie przemysłowym. Jesteśmy świadomi zmian technologicznych, klimatycznych i gospodarczych, dlatego ciągle wyznaczamy nowe kierunki rozwoju. Nasza wizja jest jasna - chcemy być liderem w dostarczaniu efektywnych rozwiązań dla budynków wielkokubaturowych.

Pragniemy znaleźć coraz lepsze rozwiązania w zakresie zwiększenia efektywności systemów ogrzewania i wentylacji. Wdrażamy nowoczesne technologie, które pozwalają na optymalne wykorzystanie zasobów, jednocześnie dbając o ochronę środowiska naturalnego. Jesteśmy świadomi naszej roli w budowaniu zrównoważonej przyszłości i dążymy do minimalizowania wpływu naszej działalności na planetę.

Strategia firmy
o nas misja wizja

Współpraca i budowanie partnerstw są dla nas ważnymi wartościami. Stawiamy na długotrwałe relacje z naszymi klientami, dostawcami oraz innymi partnerami biznesowymi, oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnych celach. 

W centrum naszego zainteresowania zawsze znajduje się człowiek.

0
LAT NA RYNKU
0
TYPÓW URZĄDZEŃ
0
RYNKI EUROPY I AZJI
0
REALIZACJI
0
SYSTEM FLOWAIR

Nasze wartości

Nasza strategia opiera się na czterech filarach: człowiek, środowisko, innowacja i edukacja. Są one fundamentem naszych działań biznesowych, które są zgodne z Celami Zrównoważonego Rozwoju na rok 2030. Odzwierciedleniem naszych wartości są inteligentne i energooszczędne rozwiązania oraz szerokie wsparcie oferowane naszym klientom, na każdym etapie realizacji inwestycji. 

Industrial design

Industrial design allows for rethinking the needs behind a product, its structure, materials, and usage, thus allowing for innovation.


We are not afraid of interesting design forms and their application in our projects. Our work is based on the creation of customised, complex solutions protected with industrial designs. We periodically introduce innovations, setting new trends in the industry.

wzornictwo przemysłowe
nagrody i wyróżnienia luna

Nagrody i wyróżnienia

Od 2003 roku działamy z pasją w dziedzinie HVAC, kładąc nacisk na dobry wzór, etykę biznesową oraz innowacyjne rozwiązania. Nasza ciężka praca i zaangażowanie wielokrotnie zostały docenione przez branżowe, wzornicze i biznesowe środowiska, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia w naszym portfolio. 

Zdobyliśmy między innymi nagrody Delta Stowarzyszenia Polska Wentylacja, Gazele Biznesu, Dobry Wzór, Innowacje Roku, a także prestiżową nagrodę IF Product Design za urządzenia LEO FS, jednostkę OXeN oraz kurtyny Slim oraz oskara designu Reddot Award za jednostkę odzysku ciepła OXeN oraz urządzenie grzewczo-chłodzące Luna. 

Nasze liczne nagrody i wyróżnienia są dowodem uznania dla naszych wysiłków w dążeniu do doskonałości w zakresie projektowania, produkcji i dostarczania produktów HVAC.

FLOWAIR to przede wszystkim ludzie

Jesteśmy grupą energicznych, ambitnych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi, którzy dzielą się swoją kreatywnością i pomysłowością.

o nas międzynarodowa firma 3

Polska firma z międzynarodowym doświadczeniem

FLOWAIR to firma o globalnym zasięgu, która od samego początku swojej działalności kładzie duży nacisk na rozwój na rynkach zagranicznych. Dzięki obecności na ponad 40 rynkach zdobyliśmy cenne doświadczenie i zapoznaliśmy się z różnorodnymi potrzebami, wymogami technicznymi oraz konkurencją na tych rynkach. 

Szeroka oferta produktowa oraz zdolności do elastycznego dostosowywania się do różnych potrzeb pozwalają nam proponować nowoczesne i najlepsze rozwiązania. Głęboka znajomość branży HVAC to efektywne działania w międzynarodowym środowisku i możliwość sprostania wymaganiom naszych klientów na całym świecie.

Wspólnie szerzymy ideę zero waste

„Zero waste” to styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. Wszystkie odrzucone materiały mogą stać się zasobami. 

Chcemy wykorzystywać to co już zostało wyprodukowane, staramy się zapobiegać odpadom u źródła ich powstawania. Dlatego wykorzystując powtórnie surowce uzyskane z przetwarzania sprzętu oszczędzamy naturalne zasoby naszej Ziemi.

zerowaste o nas